اخبار سرمایه گذاری در بازار سرمایه

تحلیل سهام شرکت معدنی کیمیای زنجان

تحلیل بازار سرمایه

در پایان معاملات امروز بازار سهام شرکت معدنی کیمیای زنجان گستر با نماد معاملاتی کیمیا رشد 4.7 درصد را شاهد بود. در ابتدای روز معاملاتی این نماد با قیمت 8567 قیمت گذاری شد و طی ساعات معاملاتی به قیمت 9340 رسید.

تحلیل بازار سرمایهنمودار روزانه قیمت نماد کیمیا

نمودار قیمت این نماد با برخورد با روند هفتگی و رسیدن به سطح حمایتی بسیار مهم روند رو به رشد خود را آغاز نمود . رشد قیمت در نماد معاملاتی این سهم در حالی اتفاق افتاده است که موجودی روی جهانی با افت بسیار شدیدی همراه بوده و تقاضای جهانی برای خرید روی بالا رفته است. بدون شک این اتفاق سبب افزایش تقاضا روی، افزایش درآمد شرکت های صادر کننده روی و در نتیجه افزایش قیمت سهام این دست از شرکت ها خواهد شد.تحلیل بازار سرمایه

نمودار هفتگی قیمت نماد کیمیا

با توجه به تحلیل انجام شده توسط تیم کارشناسی این موسسه پیش بینی می شود در تایم فریم هفتگی شاهد شروع رشد مجدد این نماده باشیم . روند افزایشی قیمت در نمودار این نماد تا محدوده قیمتی 11800 ریال بوده و در این محدوده قیمتی با برخورد به سطح مقاومتی بسیار مهم در رشد قیمت این نماد شاهد وقفه خواهیم بود. با توجه به اینکه تحلیل های انجام گرفته موسسه ویرا بر روی جهانی نشان دهنده افزایش میزان تقاضا و شروع روند مثبت قیمت ها فلزات بخصوص روی هستیم ، پیش بینی ها بر این موضوع دلالت دارد که تمامی شرکت های صادرکننده روی در بلند مدت شاهد افزایش چشم گیر قیمت سهام خواهند بود.

0.00 0
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/09/25
  • تعداد مشاهده : 488 بار

آدرس : خیابان کریمخان، خیابان خردمند جنوبی، پلاک ۳۲، طبقه ششم، واحد۶۴
تلفن : ۰۲۱۸۸۸۴۴۰۳۲

ثبت انتقادات و پیشنهادات

قوانین و مقررات

شبکه های اجتماعی:

 

تمامی محتوای این سایت متعلق به ویدا پیشروان ویرا میباشد