اصول موفقیت در رکود اقتصادی

موفقیت در رکود

برای آگاهی از قوانین قبلی لطفا بر روی گذشته کلیک نمائید.

شجاعانه عمل کنید

 او از کارش استعفا داد. خانواده اش بسیار ناراضی بودند. در خانه به مهارت ها و تجربه هایی که داشت فکر کرد. و در عرض دو هفته دو پیشنهاد کاری با حقوق بالاتر و مزایای بیشتری به او شد.

وقتی او در کوریدور زندگی به راه افتاد، توانست امکاناتی را ببیند که قبلا به هیچ وجه دیدن آن ها برایش امکان نداشت.

بخت و اقبال خودتان را خلق کنید.

اگر می خواهید با سرعتی بیشتر به موفقیت برسید بیشتر تلاش کنید. کمی زودتر از خواب بیدار شوید، کمی بیشتر کار کنید و کمی دیرتر به خواب بروید. به موجب قانون احتمالات هر چه بیشتر تلاش کنید احتمال موفقیتتان بیشتر می شود. شانس و اقبال کاملا قابل پیش بینی است، اگر خواهان شانس بیشتری هستید باید بیشتر تلاش کنید.

blieve، باور

ایمان داشته باشید

انسان های موفق می دانند در زندگی امنیتی وجود ندارد، تنها فرصت مناسب است که وجود دارد. و نکته جالب این جاست وقتی درصدد رسیدن به فرصت های جدید هستید، امنیت خود به خود به وجود می آید. اما اگر به دنبال امنیت هستید، نه امنیت پیدا می کنید و نه فرصت مناسب.

از اصل قانون حرکت در موفقیت استفاده کنید. این اصل از دو قانون در فیزیک نشئت می گیرد: قانون جنبش و حرکت و قانون سکون. در فیزیک قانون جنبش می گوید: بدن در حال حرکت ادامه دارد تا مگر آنکه نیروی بیرونی در جهت سکون آن اقدام کند. از سوی دیگر قانون سکون می گوید بدن ساکن، در حالت سکون باقی می ماند مگر آنکه یک نیروی بیرونی روی آن تاثیر بگذارد.

بر اساس این دو قانون ممکن است حرکت کردن به سوی هدف مشکل باشد چرا که باید نیروی سکون را کنار بزنید. اما وقتی حرکت کردید و به سمت چیزی رفتید که برایتان مهم است، پیشرفت کردن بسیار ساده تر می باشد. اما اگر در میانه راه ایستادید دوباره حرکت کردن سخت می شود. اشخاص موفق اغلب شروع کننده هستند آن ها حرف ها را به حرکت در می آورند و به حرکت دادن آن ها ادامه می دهند چرا که می دادند در صورت توقف حرکت مجدد آن بسیار سخت تر است.

به حرکت در آمدن و به حرکت ادامه دادن:

وقتی هدف و برنامه ای داشتید حرکت کنید. وقتی به سمت هدفتان حرکت می کنید، متوقف نشوید. هر روز کاری را انجام دهید تا به اهدافتان نزدیکتر شوید. در فرایند برنامه ریزی هدفتان هدف های کوچک تعریف کنید و هر روز سعی کنید به یکی از آن اهداف برسید. برای خود چک لیست تهیه کنید و فرآیند اقدام برای رسیدن به هدفتان را بررسی کنید.

کیفیت آهنی موفقیت

مهم ترین ویژگی برای رسیدن به موفقیت نظم و انظباط شخصی است. باید هرکاری را در زمان درست آن انجام دهید چه بخواهید، چه نخواهید.

اول باید بتوانید خودتان را وادار به انجام کاری کنید یعنی باید از اراده تان برای به حرکت درآوردنتان استفاده کنید. دوم باید کاری را که به خودتان قول داده اید در زمان تعیین شده انجام دهید را کامل کنید. با خودتان بدقولی نکنید. سوم آن که ببینید کار مد نظر را دوست دارید؟ هرکس هر کاری را که دوست دارد را انجام می دهد، پس به قدر کافی استراحت کنید و آن کار را حتما انجام دهید.

حتی وقتی خسته هستید باید برای رسیدن به هدف تلاش کنید. در واقع این تلاش به شما می گوید تا به چه اندازه ای میل به حرکت در شما وجود دارد.

برای آگاهی از قوانین بعدی لطفا بر روی ادامه کلیک نمائید.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/09/29
  • تعداد مشاهده : 585 بار

آدرس : خیابان کریمخان، خیابان خردمند جنوبی، پلاک ۳۲، طبقه ششم، واحد۶۴
تلفن : ۰۲۱۸۸۸۴۴۰۳۲

ثبت انتقادات و پیشنهادات

قوانین و مقررات

شبکه های اجتماعی:

 

تمامی محتوای این سایت متعلق به ویدا پیشروان ویرا میباشد