قوانین و مقررات موسسه آموزشی ویرا

1- کلیه مطالب مطرح شده در سایت موسسه آموزشی ویرا بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان بوده و کلیه تراکنش های مالی مطابق با قانون تجارت الکترونیک می باشد.


2- مطالب ارائه شده در سایت هیچ گونه جهت گیری اعم از اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی نداشته و صرفا نظرات اساتید این موسسه می باشد.


3- با توجه به اینکه موارد مطرح شده در حوزه های مختلف به عنوان مشاوره و تحلیل تیم مدرسین مجموعه می باشد ، لذا این موارد صرفا به عنوان تحلیل شخصی این تیم تلقی شده و هر گونه ادعای  اعم از تصمیم گیری در خرید و فروش سهام ، ورود به بازارهای سرمایه و یا زیان حاصل از فعالیت های مالی هر فرد به عهده او بوده و فرد با پذیرش این قوانین و اطلاع کامل از موارد مطرح شده حق هر گونه ادعا شکایت را از خود صلب می نماید.


4- موارد مطرح شده در حوزه های روانشناسی و انگیزشی بر اساس کتب دارای مجوز چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و مسئولیت صحه گذاری علمی موارد بر عهده این موسسه نمی باشد.


5- کلیه افراد می بایست به منظور استفاده کامل از مطالب و دوره های آموزشی نسبت به ثبت نام  در سایت اقدام نمایند.


6- تمامی اطلاعات افراد اعم از فردی و اطلاعات مرتبط با دوره های آموزشی محرمانه تلقی شده و موسسه حق نشر استفاده و یا انتقال به غیر را نخواهد داشت.


7- شرکت کنندگان در دوره های آنلاین با قرائت و تایید قوانین مطرح شده اعلام میدارد که حق انتشار و کپی رایت مطالب ارائه شده در سایت را نداشته و در صورت انجام این اقدام کلیه خسارات بر عهده ایشان می باشد و موسسه حق پیگیری از مراجع قضایی کشور را بر خود محفوظ می دارد.


8- در صورت استفاده و خرید کلیه محصولات آموزشی ، کلیه موارد به عنوان خرید قطعی تلقی شده و هزینه آن قابل استرداد نخواهد بود.


9- موسسه میتواند بر اساس نظر خود نسبت به درج ، محدود سازی و یا حذف دوره های آموزشی در سایت خود اقدام نماید.


10- استفاده از مطالب مطرح شده در قسمت اخبار و مقالات با ذکر سایت به عنوان مرجع بلامانع می باشد.


11- کلیه حقوق مادی و معنوی سایت  متعلق به شرکت ویدا پیشروان ویرا با شماره ثبت 534075 می باشد.

تمامی محتوای این سایت متعلق به ویدا پیشروان ویرا میباشد